Online трансляция

Запорізька військова частина спеціального призначення «Сармат» святкує 5-річний ювілей

11 сентября 2019

Святковий захід з нагоди 5-річчя військової частини спеціального призначення Військової служби правопорядку А2176 «Сармат» відбувся сьогодні, 11 вересня, в академічному музично-драматичному театрі В.Г. Магара

Привітати військовослужбовців з ювілеєм прийшли представники обласної та міської влади, волонтери, запоріжці. Присутні згадали історію створення військової частини та вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців.

— Сьогодні минає 5 років від дня заснування військового підрозділу «Сармат». За цей час військова частина зміцніла та продовжує нарощувати свій авторитет серед інших військових формувань. Завдяки мужності та героїзму військовослужбовців, які виконують завдання не лише у Запоріжжі, а й у зоні проведення операції об’єднаних сил, ми живемо у мирному регіоні. Велика подяка воїнам за їх відвагу та самопожертву, — зазначив керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович.

Роман Омельянович також вручив Почесні грамоти виконкому кращим військовослужбовцям, які проявили себе за час служби у частині. Завершив привітання святковий концерт творчих колективів театру ім. В.Г. Магара.

Військова частина спеціального призначення «Сармат» була створена 11 вересня 2014 року. Частина складається з офіцерських відділень спеціального призначення, підрозділів охорони та патрульно-постової служби правопорядку, підрозділів Військової інспекції безпеки дорожнього руху. Серед завдань, які виконують військовослужбовці — участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами та попередження терористичних актів на території України; розшук військовослужбовців, що скоїли злочин або самовільно залишили розташування частини, підрозділу; участь в охороні військових об’єктів; забезпечення громадського порядку та військової дисципліни військовослужбовцями у військових частинах, військових містечках, на вулицях міста та громадських місцях; забезпечення безпеки дорожнього руху, супроводження військових колон. З листопада 2014 року військова частина приймає безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на територіях Донецької та Луганської областей.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5