Online трансляция

Запорізька поліція попереджає про чергових шахраїв, які «продають» мінеральні добрива

21 сентября 2021

Запорізька поліція попереджає працівників сільськогосподарських підприємств про нову шахрайську схему. Вже постраждали 5 людей. Загальна сума збитків агрогосподарств — близько 970 тисяч гривень.

За інформацією Нацполіції області, шахраї представляються співробітниками торгової організації з продажу мінеральних добрив. Після усної домовленості про поставку товару — вони зникають разом із коштами.

Відомо, що 15 вересня до поліції звернувся 64-річний мешканець Пологівського району та розповів, що став жертвою шахраїв. До нього, як до керівника фермерського господарства зателефонував чоловік, назвався представником організації з продажу мінеральних добрив. 64-річний чоловік довірився невідомим та домовився придбати продукції на 95 тисяч гривень. Пізніше фермерське господарство перерахувало кошти, але товар так і не отримали. Спочатку «представник» постачальника виходив на зв’язок із різноманітними обіцянками та вибаченнями, а потім вимкнув телефон і зник.

Наразі поліція зазначила, що від дій цих «співробітників» торгової організації постраждали 5 людей.  На «гачок» шахраїв потрапили також керівники сільгосппідприємств міста Токмак, смт Більмак та смт Веселе.

Запорізька поліція звертається до підприємців, представників агрогосподарств, фермерів з проханням негайно звертатись до територіальних підрозділів поліції,  якщо до них надходять подібні пропозиції від сумнівних торгуючих організацій.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5