Online трансляция

Запорізька облрада змінює режим роботи

18 марта 2020

Відповідне рішення прийнято згідно з  статтею Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV

Читайте також: Дотримання карантинних мір у Запоріжжі перевірятимуть спеціальні мобільні групи

Запорізька обласна рада змінює режим роботи й рекомендує громадянам подавати звернення в електронній формі, поштою або засобами телефонного зв’язку.

Так, відповідні звернення громадяни можуть надсилати на  поштову адресу облради м.Запоріжжя, пр.Соборний, 164, на  електронну адресу обласної ради [email protected] або звертатися  за телефоном  до відділу документування, контролю за виконанням документів, звернення громадян та публічної інформації за номером  224-70-25.

Крім того, в рамках реалізації заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, тимчасово призупинено особисті прийоми громадян керівництвом обласної ради. Призупинити проведення особистих прийомів громадян на період оголошення карантину рекомендовано також депутатам Запорізької обласної ради. Скасовані або переведені в режим телефонних або відеоконференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5