Online трансляция

Запорізька область потрапила у топ-5 лідерів рейтингу областей щодо формування спроможних громад

10 октября 2019

Оприлюднено черговий моніторинг процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування

Запорізька область закріпилася у п’ятірці лідерів рейтингу областей щодо формування спроможних громад. Такими є результати щомісячного моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, який оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, за станом на 10 жовтня в області сформовано 57 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). З них вісім  очікують рішення Центральної виборчої комісії про призначення на їх території перших місцевих виборів та дві ОТГ – додаткових.

Відповідно до моніторингу область утримує перше місце за показниками «Райони, не охоплені об’єднанням, приєднанням» – у кожному районі області створено об’єднані територіальні громади; «Покриття перспективними планами» – 100% території області;  «Площа спроможних громад (ОТГ, МОЗ)» – 69,8% території області покрито громадами. Крім цього, область вибилася в лідери  за показником «Кількість територіальних громад, що не об’єдналися та не приєдналися» – 31,4%. За показником «Кількість населення ОТГ, МОЗ» область на третьому місці – 87,4% від загальної кількості населення регіону.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5