Online трансляция

Запорізька дитяча залізниця досі не відкрила двері для відвідувачів

23 июня 2020

Запорізька дитяча залізниця, яка працює вже майже 50 років й досі на карантині. Віднедавна там закінчилася дистанційна форма навчання юних залізничників. Однак окрім школи, вона об’єднує й розваги

Екзотичні рослини, фрукти та саджанці. Здавалося б, таку заокеанську красу вирощують на плантаціях, однак все це у стінах Запорізької дитячої залізниці. Щодня впродовж 5-ти років цією кропіткою працею займається чоловік Андрій. Ділиться: через карантин вже сумує за галасом відвідувачів. Вирощують банани, лимони та навіть грейпфрути. До того ж, різноманітні фрукти вже стали справжнім бонусом для усіх відвідувачів та працівників закладу.

Однак працівники кажуть: карантин карантином, а догляд як за рослинами, так й за рибами за розкладом. Й на щастя, харчування для мешканців акваріумів зовсім не змінилось.

Зважаючи на продовження карантину, у закладі віднедавна дистанційно закІнчився навчальний процес юних  залізничників. За підсумками року більше п’ятдесяти відсотків випускників обрали майбутню професію за фахом. Тож, керівництво чекає не тільки відвідувачів, а й майбутніх учнів.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5