Online трансляция

Запоріжжя підписало Меморандум про взаєморозуміння з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC

20 мая 2019

У п’ятницю, 17 травня, у Києві відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Запорізькою міською радою та Міжнародною фінансовою корпорацією IFS.

Підписання пройшло у рамках заходу «Органи місцевого самоврядування в Україні та IFC: співпраця заради розвитку», який відбувся у Києві. Серед учасників були представники органів місцевого самоврядування Запоріжжя, Львова, Маріуполя. Також у заході взяли участь голова Регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар; Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер; заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас.

Обговорювалися можливості та комплексні рішення для пріоритетного розвитку міської інфраструктури Запоріжжя.

У Запоріжжі впевнені, що підписання Меморандуму в перспективі дає можливість місту отримати підтримку сталих інвестицій в модернізацію та розширення міської інфраструктури. На пріоритетних напрямках співпраці наголосив міський голова Володимир Буряк.

— У рамках співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC місто розраховує отримати підтримку в реалізації проектів у сфері водопостачання і водовідведення, централізованого теплопостачання, громадського електротранспорту, енергоефективності, розвитку інфраструктури, — відзначив Володимир Буряк.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5