Online трансляция

Запоріжці відвідали майстер-клас з мистецтва письма

13 июля 2019

Мистецтво письма каліграфія і в епоху друкованого слова викликає інтерес. У цьому переконана Ольга Верменич, яка не перший рік проводить в Україні майстер-класи з краснопису.

Полотном у цьому мистецтві виступає звичайний папір. Замість чорнила учасники майстер-класу використовують різнокольорову туш. Також ті, хто поставив собі за мету навчитися гарно писати, озброїлися гострокінцевим пером. Інструмент цей досить вибагливий і не любить поспіху. На цей раз учасниками майстер-класу стали як і ті, хто вперше вирішив спробувати свої сили у цьому, так і досвідчені.

Під час своїх майстер-класів Ольга Верменич показує не лише, як вимальовувати літери, а і як доєднати до літер рослинні елементи. Так народжуються ідеї, які втілюються у досить оригінальній формі.

В рамках заходу учасники дізналися також і про те, що каліграфія широко використовується в розробці фірмового стилю, логотипів, привітальних листівок, сертифікатів, дипломів тощо. У роботі дизайнера та художника ця практика стане в нагоді.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5