Online трансляция

Запоріжцям розповіли про те, як у області відбуватиметься вакцинація від COVID

28 января 2021

У прес-службі Запорізької облдержадміністрації повідомили про те, як у регіоні проходитиме вакцинація населення від COVID-19. Для цього вже підготовили своєрідні черги та мобільні бригади медиків. Що відомо про строки отримання вакцини в Україні, та чим будуть щеплювати населення — дізнавалися журналісти TV5.

За даними ЗОДА, проводити щеплення будуть спеціальні мобільні бригади. До їх складу увійшли сімейний лікар, дві медичні сестри та водій. Усього таких бригад створили 24, і вони будуть проводити вакцинацію для 9 окремих груп населення у кілька етапів.

Першими дозу вакцини отримають лікарі та військові. Наступними щеплять співробітників соцслужб та людей, що мешкають у спеціальних установах: інтернатах тощо. Одразу за ними прийде черга людей похилого віку із хронічними захворюваннями. Далі щеплення отримають рятувальники, правоохоронців та освітян. І лише після них доступ до вакцини отримають інші громадяни у віці 18-59 років. А останніми стануть ті, хто перебуває у місцях позбавлення волі.

У ЗОДА також запевнили, що у області будуть і стаціонарні пункти вакцинації. Їх облаштують на базі лікарень та поліклінік.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html