Online трансляция

Запоріжанка продовжує судові тяжби за власну дитину

16 июня 2020

Мексиканська історія запоріжанки Яни Чистякової продовжується. Раніше ми вже розповідали про жінку, яка кілька років тому вийшла заміж за мексиканця Карлоса. А зараз продовжує судитися з ним за дитину.

У 2018 році у подружжя народилася спільна донька Мішель, а у черевні того ж року через сімейні обставини українсько-мексиканська родина приїхала до України. Стосунки Карлоса та Яни стали напруженими, жінка подала на розлучення. Півтора роки колишнє подружжя з’ясовує стосунки у суді. Карлос намагається відібрати спільну доньку Мішель та повернутися з нею до Мексики.

Суд першої інстанції Яна вже виграла. Але з рішенням не згодні обидві сторони. Кілька місяців засідання тривають в Апеляційному суді. Сьогодні відбулося чергове засідання в Апеляційному суді Запорізької області. Ані Карлос, ані його представники не з’явилися. Посилаються на карантинні обмеження та неможливість присутності перекладача.

Чергове засідання призначено на 14 липня. Адвокати Яни впевнені у своїй перемозі та готові відстоювати право маленької Мішель жити з мамою в Україні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5