Online трансляция

Закрили у квартирі, зґвалтували та змусили працювати у переході: що трапилося зі зниклою 18-річною пологівчанкою

1 июня 2020

Після місяця розшуків зниклу з Пологів Любов Копійку знайшли та повернули до дому. Як виявилося, дівчина потрапило до трудового рабства

18-річна Любов Копійка зникла наприкінці травня, і лише за місяць її вдалося відшукати. Дівчинку знайшли у Києві, де вона працювала у підземному переході, звідки її і забрали родичі. Як виявилося, дівчинка увесь цей час перебувала у трудовому рабстві. Виданню «Районка» родина розповіла, що Любов через соцмережі познайомилася з хлопцем, який начебто в неї закохався. Мешкав молодик у Київській області, і наполегливо запрошував дівчинку до себе. Не довго вагаючись, Любов таки погодилася на поїздку.

Та прибувши до Ірпеня, де мешкав її «коханий» дівчинка дізналася, що чоловік – одружений, і разом зі своєю дружиною хлопець закрив дівчину у кімнаті, де стояло лише ліжко та камера спостереження. Хлопець зґвалтував Любов, і вже наступного дня відправив її на роботу – до підземного переходу, де вона торгувала канцелярією та листівками. Документи та будь-які засобу зв’язку у неї відібрали.

Пара увесь час слідкувала за дівчиною, забороняючі їй по довгу розмовляти з покупцями. Та в один з днів дівчинка все ж змогла попросити у перехожих телефон, зателефонувала матері і швидко пояснила, що з нею сталося. Вже мати підключила до розшуків свою сестру. Жінка розшукала свою племінницю, заявила про події до поліції.

Дитину забрали прямо з переходу і доставили до дому, а злочинців, як передає газета, затримали.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5