Online трансляция

У будинку по вулиці Павлокічкаській стало тепліше

1 февраля 2019

 З самого початку опалювального сезону жителі одного із під’їздів тринадцятого будинку по вулиці Павлокічківській мерзнуть. Батареї у них холодні чи ледве теплі. Жильці вже не раз звертались до аварійної служби, тепломережі та управляючої компанії.

У кімнаті – 17 градусів, і така температура лише завдяки роботі електроприладів. Така ситуація із самого початку опалювального сезону. Не дивлячись на численні звернення мешканців першого під’їзду будинку №13 по вулиці Павлокічкаській, проблема не вирішується вже протягом трьох місяців. Через такі умови мешканці вимушені платити і за опалення, якого фактично не мають, і за електроенергію, від якої працюють обігрівачі. Поки журналісти спілкувались з мешканцями будинку, співробітники тепломереж намагались усунути поломку. Майстри зняли шайбу, яка зменшувала тиск води. За словами представників керуючої компанії «Запоріжремсервіс», яка обслуговує будинок, вони також проводили ремонтні роботи. Тепер мешканці вимагають, щоб за три місяці, поки їхні помешкання не опалювали повноцінно, їм зробили перерахунок. Спеціалісти радять написати заяву в Концерн «Міські теплові мережі».

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!