Online трансляция

З бази відпочинку у Кирилівці госпіталізували десятки людей: що трапилося

2 июля 2020

Вчора, 1 липня, з бази відпочинку «Дніпровські зорі», що у Кирилівці, екстрено госпіталізували відпочивальників. У всіх різко піднялася температура та наявні признаки сильного отруєння.

ЗМІ пишуть, що постраждали 43 відпочивальникі. Такі ж дані приводять і ті, хто зараз також відпочивають на базі. Голова селищної ради Кирилівки запевняє, зо до лікарні потрапили 14 осіб.

Температура у всіх майже одночасно піднялася до надзвичайно високих позначок, близько 39 градусів. Усі відчували симптоми отрути, мали кишкові розлади та усі наслідки від них. Відпочивальників відвезли до Якимівської районної лікарні, а фахівці виїхали на місце подій, на базу, щоб взяти проби на аналізи та дослідження.

Медики запевняють: на спалах коронавірусної інфекції це не схоже, адже занадто ярко виражені симптоми саме отруєння. Але усім, хто потрапив до лікарні, проведуть тестування на covid-19.

Наші джерела повідомляють, що ледь не з початку курортного сезону на базі були проблеми з харчуванням для відпочивальників. У якийсь момент продуктів просто не вистачало на усіх, тож відпочивальники почали скаржитися на це керівництву бази. Начебто, проблему вирішили, та почали закупати більше їжі. Втім, де саме її придбали і яка її якість – питання відкрите.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5