Online трансляция

Як у Запоріжжі та області пройшла ніч після виборів

1 апреля 2019

Довжелезні черги на подачу документів та багатогодинне очікування – так пройшла ніч після виборів для працівників виборчих комісій у Запоріжжі та області.

На Пологівщині біля будівлі райдержадміністрації, де працює окружна виборча  комісія № 82, вже з 12 години ночі почали збиратись люди.  Більше сотні представники  дільничних виборчих комісій з 5 районів області кілька годин вимушені були очікувати на вулиці. Працівники комісії пояснили таку затримку тим, що на дільничних комісіях припустилися великої кількості помилок, що гальмувало процес прийняття документів.

У Василівці працівники 149 комісій також вимушені були довго чекати своєї черги на подачу документів до окружної комісії. Декому з черги навіть довелося викликати швидку.  Однак тут загалом обійшлося без кричущих порушень. Здебільшого фіксували  помилки у заповненні документації.

Ті ж проблеми майже на всіх окружкомах у Запоріжжі. 74 виборчий округ і 74 дільниці. Порівняно з районами області — небагато, але чекати, щоб здати документи і бюлетені доводиться чи не довше.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5