Online трансляция

Як цього року зміниться конкурс «Ми — це місто»

13 марта 2019

Сьомий сезон конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», який проводить комбінат «Запоріжсталь», підготував для учасників більше приємних сюрпризів та можливостей.  Цього року на ініціативних запоріжців чекають одразу кілька нововведень. Серед них — нові напрямки для проектів та поглиблені консультації від експертів проекту.

Експерти переконані, що до конкурсу необхідно залучити як можна більше актуальних тем, серед яких —  екологічне виховання, переробка відходів, освіта у сфері здорового харчування та залучення до озеленення міста більшої кількості людей. Також у цьому році планують більш детально опрацьовувати основні напрямки — молодіжні і спортивні проекти, ідеї з покращення інфраструктури, волонтерський рух та патріотичне  виховання.

Окрім цього в новому сезоні приділили не абияку увагу культурній сфері. Тож цього року до конкурсу залучили спеціального консультанта цього напрямку — багаторазового учасника конкурсу «Ми – це місто» Ігоря Гармаша, який став членом експертної ради.

Ще одним нововведенням стало те, що цього року кожний експерт проводитиме тренінги з власних напрямків, на яких розповідатиме, як правильно написати заявку, розрахувати бюджет, оформити свій проект та зробити його цікавим і корисним для ще більшої кількості запоріжців.

Також цього року експерти планують розширити географію конкурсу та збільшити кількість заявок із області.

Нагадаємо, що заявки на участь у конкурсі «Ми — це місто» приймаються до 21 квітня. Інформація щодо тренінгів з’являтиметься на офіційному сайті конкурсу.

Читайте також: Cтали известны подробности проведения конкурса «Мы — это город» в этом году

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5