Online трансляция

Як пройшло офіційне відкриття палацу спорту «Юність»

27 августа 2018

Стильно, яскраво, сучасно. Саме так пройшло офіційне відкриття “Юності” – головної спортивної арени міста. Реконструювати палац спорту взялися на початку 2017-го року, а вже сьогодні – це унікальна ігрова арена, яка відповідає усім міжнародним стандартам.

Святкова атмосфера панувала ще за кілька годин до офіційного відкриття арени. Дітей розважали конкурсами та солодощами, дорослі скоріше поспішали за поріг палацу спорту. Тут їх зустрічав головний талісман гандбольного клубу “Мотор” – маскот на прізвисько “Сокіл”. Ще один сюрприз з нагоди відкриття “Юності” – робота офіційного фан-шопу команди. У день відкриття палацу спорту стартував і міжнародний гандбольний турнір “Кубок Дніпра”,  де брали участь чотири команди чемпіонів різних країн. Що ближче до матчу запорізького “Мотору”, то більше вболівальників з’являлося на трибунах “Юності”. У якості розминки глядачі подивилися стартовий матч турніру між угорським “Пік Сегедом” і польським “Віве Кельце”. Перемогли чемпіони Польщі. Далі, безпосередньо перед грою запорізького “Мотора” на численну публіку у палаці спорту “Юність” чекало світлотехнічне шоу. Можливості арени підтверджують, що у Запоріжжі – один з кращих, якщо не найкращий палац спорту в Україні.

Тут все облаштоване за передовими інноваціями і технологіями європейського зразка, – завірив В’ячеслав Богуслаєв. З нагоди офіційного відкриття арени В’ячеславу Богуслаєву було вручено відповідний документ, який підтверджує готовність об’єкта до експлуатації, та символічний ключ від палацу спорту. Ну і яке ж свято без перемоги улюбленої команди. У історичному, першому матчі у “Юності” запорізький “Мотор” порадував 5-тисячну публіку, обігравши білоруський “СКА-Мінськ” 35:30.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5