Online трансляция

Як міська влада допомагає молодим запоріжцям отримати власне житло?

19 июня 2018

Існують проблеми, у вирішенні яких молодь потребує допомоги. Одна з них — придбання власного житла. Сьогодні у Запоріжжі діє програма, яка допомагає молодим сім’ям купити квартиру.

Активна молодь Запоріжжя організовує сотні різноманітних заходів та свят. Проте існують і проблеми, які самотужки молоді люди вирішити не можуть. Міський голова Володимир Буряк під час виступу зазначив: проблема з житлом сьогодні у Запоріжжі — одна з найактуальніших. Проте є і шляхи її вирішення. Одна з міських програм спрямована на забезпечення молоді житлом. Родина може оформити кредит на придбання житла на тривалий термін. І частина суми буде сплачуватись з міського бюджету. Один з таких сертифікатів на оформлення кредиту сьогодні отримала і багатодітна родина Бугайових. За умовами програми, міська влада бере на себе виплату 50-ти відсотків вартості квартири. До того ж, кредит у гривні і оформлюється на тридцять років.

Володимир Буряк зазначив: молодь — це майбутнє міста. Тому влада зробить все можливе, аби запоріжці не хотіли їхати у пошуках кращої долі. А залишались жити та працювати тут, у Запоріжжі. Наприкінці зустрічі міський голова привітав присутніх з майбутнім святом. А найбільш активних представників молоді нагородив грамотами.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5