Online трансляция

Власницю нелегального садку, яку підозрюють у вбивстві дитини, залишили за ґратами

12 июня 2020

Продовжується суд у справі загиблої однорічної Олесі у нелегальному приватному садочку. Захисник підозрюваної у вбивстві малолітньої дитини подав апеляційну скаргу з проханням пом’якшити запобіжні заходи в утриманні жінки. Та в решті суд цю вимогу не задовільнив.

Раніше жінці призначили запобіжний захід у вигляди тримання під вартою на строк 60 днів. Адвокат підозрюваної наполягає, що замість перебування у слідчому ізоляторі, жінка може знаходитися під домашнім арештом. Каже, що відео, яке було оприлюднене в інтернеті – змонтоване. Також підставою для пом’якшення утримання підозрюваної адвокат називає тиск на суд від активістів та стан здоров’я жінки. Підозрювана переконує, що насправді відбувся нещасний випадок, а вона намагалась надати Олесі першу допомогу. Каже, на відео – не подушка, а валик, який би мав захистити дитину від травм під час падінь.

Сторона ж звинувачення не погоджується з пом’якшенням запобіжних заходів через низку ризиків, бо підозрювана може знищити докази чи вплинути на свідків. Розглянувши апеляційну скаргу, суд виніс наступне рішення: залишити апеляційну скаргу адвокату звинувачуваної без задоволення, тож – лишити жінку у СІЗО.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5