Online трансляция

Влада Запорізької області працює над залученням іноземних інвесторів для розвитку інфраструктури

15 ноября 2019

Керівництво облдержадміністрації провело зустріч з представниками голландської компанії «Mammoet Europe»

У заході взяли участь фінансовий директор Mammoet Europe Феррі Лупеску, головний операційний директор Mammoet Europe Раф Трипалделлі, директор тендерного департаменту  Mammoet Europe Шьорд Ейкеленбум, генеральний директор Mammoet Europe Ukraine Руслан Сирбу, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров, заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко, заступник начальника Управління – начальник відділу інвестиційної політики  Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Олена Твердомед,  начальник служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко.

Сторони обговорили питання можливої співпраці, реалізації спільних проєктів, можливості капітальних інвестицій у розвиток Запорізької області.

Як відзначив Іван Федоров, Запорізька обласна влада зацікавлена у залученні іноземних інвесторів для реалізації масштабних інфраструктурних проєктів. Зокрема, наразі для Запоріжжя актуальним є питання будівництва мостових переходів через річку Дніпро. Представники влади готові вести переговори та шукати шляхи реалізації можливої співпраці.

Головний операційний директор Mammoet Europe Раф Трипалделлі зазначив, що компанія, заснована в 1971 році, спеціалізується на важких підйомних роботах і транспортуванні важких вантажів по воді і по суші. Представники компанії зацікавлені у  співпраці та готові розглянути низку пропозицій.

Учасники зустрічі обговорили можливі шляхи співробітництва у сфері будівництва та відновлення інфраструктури, а також домовились про подальшу роботу в цьому напрямку.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі вже був вдало реалізований проєкт ПАТ «Запоріжсталь» з реконструкції доменної печі №3 за участі компанії Mammoet.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5