Online трансляция

Вихідними у Запоріжжі посилять карантинні заходи

7 мая 2020

Цими вихідними у Запорізькій області знов обмежать роботу транспорту та пересування громадян. На ці заходи йдуть заради того, щоб не допустити у святкові дні скупчення людей, а разом з тим – розповсюдження вірусу.

Транспорт цими вихідними буде працювати так само, як і на Великдень, і на травневі свята – лише у години пік вранці та ввечері. Зранку робочими годинами транспорту визначили 5:00-10:00, ввечері – з 15 до 20 години. За таким графіком працюватиме увесь без виключення громадський транспорт Запоріжжя з 9 по 11 травня.

Доступ до прибережних зон на Азовському морі у Запорізькій області також буде обмежено, і пускати туди повинні лише тих, хто там живе чи має там нерухомість. Власників баз відпочинку, готелів, санаторних комплексів та костелів просять поставитися до карантину з розумінням і не працювати у цей період. Перевіряти їх роботу будуть спеціальні мобільні групи.

На автошляхах до моря у Запорізькій області встановлять блок-пости, які працюватимуть там вже від завтрашнього дня. На блокпостах будуть перевіряти, з якою метою водії з інших регіонів завітали до нашої області.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5