Online трансляция

Відрізані: мешканці села на Запоріжжі залишилися без транспортного сполучення через стан дороги

9 апреля 2021

Мешканці села Райське, що в Запорізькому районі, вже п’ятий місяць живуть без сполучення з найближчими населеними пунктами. Єдина маршрутка і та не курсує. Причина — жахливі дороги.

Коли бодай щось робили з дорогами до селища Райського не пам’ятають навіть місцеві. Наразі їх тут практично немає. Більш того, стан дороги погіршує вантажний транспорт, який регулярно здійснює перевезення цим шляхом. Екстремальна ділянка і стала причиною припинення пасажирських перевезень. За словами мешканців, регулярне маршрутне сполучення між селами та містами було стабільним лише до листопада — тоді транспорт курсував два дні на тиждень. Тепер через неналежний стан дороги до Райського маршрут відрізали.

У Райському майже відсутня інфраструктура — продовольчі магазини та аптеки знаходяться у сусідніх селах, а от до лікарні доведеться їхати у Вільнянськ або ж до Запоріжжя. Як вижити у селищі, фактично відрізаному від світу, де більшість мешканців пенсійного віку — невідомо.

З керівництвом Михайло-Лукашівської громади, до якої нині входить Райське, нашій знімальній групі зустрітись не вдалося — сьогодні відвідувачів не приймають. Та у телефонній розмові голова сільради пожалілася, що ще не встигла вивчити це питання та знайти шляхи його вирішення.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5