Online трансляция

Відомі актори та режисери, нові українські та зарубіжні фільми, майстер-класи: у Запоріжжі відгримів міжнародний кінофестиваль “ZIFF”

20 сентября 2021

У Запоріжжі відбувся п’ятий міжнародний кінофестиваль “ZIFF”. На кінофестивалі були представлені українські фільми у трьох номінаціях: ігрове кіно, анімаційне та документальне. У таких же номінаціях змагалися й міжнародні короткометражні стрічки.

«Я бачу спільні зусилля і нашого агентства, і міської влади, і депутатів у розвитку кіно саме в регіонах. Мені це дуже приємно, це для мене все ж таки рідне місто і рідний фестиваль. І всім дякую за те, що приходили і дивилися, і підтримували. Я бачила повні зали всі три дні», — зазначила голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук. 

Перемогу на кінофестивалі вже другий рік поспіль здобула продюсерка документальних програм телеканалу TV5 Євгенія Мельнік, яка з 2015 року розповідає про реальне життя на Донбасі.

«Ми брали участь у багатьох вже кінофестивалях, були лауреатами, переможцями чи просто учасниками. Але ця нагорода, вона для нас особлива. Це приз глядацьких симпатій . Це неймовірно мотивує. І ще, вдвічі приємно, що її нам вручив Віктор Андрієнко, який також наш земляк. Дякую глядачам. Ми працюємо для вас, ми працюємо заради вас. Українське кіно є, було і буде. Дивіться українське», — поділилась продюсерка документальних програм телеканалу TV5, режисерка документального циклу «На краю миру» Євгенія Мельнік. 

Закінчився ювілейний запорізький кінофестиваль щирими емоціями переможців та передпрем’єрним показом “фільму-сюрпризу” — стрічки “Бурштинові копи”, що вийде на екрани 7 жовтня.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5