Online трансляция

Великі торги: стало відомо, під що хочуть здати площі запорізького залізничного вокзалу

6 июля 2021

Сьогодні, 6 липня, розпочався великий аукціон від «Укрзалізниці». На оренду виставили майданчики залізничних вокзалів.

На «Prozorro.Продажі» почали проведення аукціонів, на яких здадуть в оренду частину приміщень залізничного вокзалу Запоріжжя. Здаватимуть як приміщення в залі вокзалу, так і територію на перонах. Їх планують передати в користування на три роки. Усього на аукціон виставили 5 торгових площ. Пропозиції від потенційних орендарів приймають до 22 липня, а переможців оберуть 23 липня.

Всередині виставили на оренду три торгові площі. За оренду 40 м2 на 1-му поверсі в північному залі очікування вокзалу хочуть виручити, як мінімум 17,2 тисяч гривень. Тут можна буде розмістити кав’ярню, кафе, або заклад швидкого харчування іншого формату. Частину приміщення в залі південного залу очікувань (площею 32 м2) хочуть здати за ціною мінімум 13,8 тисяч гривень. Місце призначене для торгівлі непродовольчими товарами. У залі очікування підвищеного комфорту здадуть площу в 10 м2 під розміщення аптечного пункту. Стартова ціна лота — 7 тисяч гривень.

Оренда частини перону площею у 24 м2 з південного боку вокзалу обійдеться у мінімум 16,8 тисяч гривень. Майбутній орендар зможе використовувати цю територію на свій розсуд. За оренду 2 м2 тротуару перед входом у вокзал хочуть виручити не менше 2 тисяч гривень. В тут обмежень та вимог до орендарів також не встановили.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5



Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5