Online трансляция

Велике будівництво: як у Запорізькій області відновлюють трасу національного значення

9 июня 2020

У Запорізькій области триває ремонт траси Н-30 Василівка – Бердянськ. Роботи проводять в рамках всеукраїнської програми, і обіцяють завершити вже цього року.

Як повідомляє служба автомобільних доріг у Запорізькій області, наразі тривають роботи на ділянках загальною протяжністю 118,7 км. Одночасно проводять середній ремонт на 4 ділянках цього автошляху. Це – один з об’єктів загальноукраїнського проекту «Велике будівництво».  І в рамках ремонту тут замінять дорожнє покриття на проїжджій зоні, а у деяких районах, через які проходить траса, відновлять узбіччя та оновлять автобусні зупинки і тротуари.

Ремонт траси Василівка – Бердянськ активно почали цієї весни, але деякі ділянки ремонтувалися і раніше, у 2018 році. Зараз роботи на трасі проводять цілодобово, і об’єкт обіцяють завершити вже найближчим часом.

Доречі, дізнатися про те, які саме об’єкти увійшли до «Великого будівництво» і що з ними роблять тепер може кожен охочий. Наразі розроблена онлайн-мапа, де позначені усі об’єкти, на яких ведуться роботи.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5