Online трансляция

В Заводському районі в гуртожитку зафіксували випадок захворювання на COVID-19

3 мая 2020

В Заводському районі Запоріжжя в гуртожитку зафіксували випадок захворювання людиною коронавірусною інфекцією, повідомляє прес-служба міськради

Читайте також: На парковці біля запорізького ТРЦ відкрили «автомобільний кінотеатр»

Хвору відправлено до обласної інфекційної лікарні. Вже сьогодні розпочнеться перевірка контактних осіб. За дорученням міського голови Володимира Буряка ввечері відбулось засідання міського штабу для оперативного управління заходами по недопущенню подальшого розповсюдження коронавірусу.

Жінка жила у гуртожитку на 4 поверсі, тому у першу чергу візьмуть аналізи у всіх 45 мешканців поверху. Всі вони залишатимуться на самоізоляції, відповідне зобов’язання їм запропонують підписати під час взяття аналізу. Біля гуртожитку встановлено пост поліції.

За словами учасників засідання, за досвідом гуртожитку в Олександрівському районі всі хворі були виявлені на одному поверсі. Саме на тому, де проживала перша інфікована. Тому наразі вирішено обмежити пересування саме мешканців 4-го поверху в гуртожитку у Заводському районі.

За інформацією обласного лабораторного центру, результати аналізів мешканців 4 поверху можна буде отримати вже у понеділок у середині дня. Подальші дії залежатимуть від отриманих результатів аналізів. Також перевірятимуть усіх інших осіб, з якими контактувала жінка.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5