Online трансляция

В Запорізькій області за 10 місяців поточного року пішла на спад переробна промисловість

3 декабря 2020

Незважаючи на серйозний економічний спад, в Запорізькій області все ж існують галузі, в яких наразі спостерігається зростання виробництва

Читайте також: Пішла з життя виконавиця ролі вчительки у фільмі «Весна на Зарічній вулиці»

За 10 місяців 2020 року падіння промислового виробництва прискорилося до 10,5%. У жовтні 2020 року порівняно з жовтнем 2019 року падіння трохи нижче – 6,4%, а в добувній і переробній промисловості воно ще менше – всього лише 1,2%. Однак поки говорити про вихід з кризи ще рано.

За підсумками 10 місяців найбільш серйозний спад фіксується в галузях переробної промисловості – 8%. Найгірший стан справ у виробництві текстилю, одягу (-28%), хімпромі (-8%), металургії (-8%), машинобудуванні (-9%). Також серйозне падіння в постачанні і розподілі електроенергії, газу і кондиціонованого повітря – 19%.

У той же час у виробництві продуктів харчування намітилося зростання. У жовтні цього року до жовтня 2019 він склав 7,3%, за 10 місяців – 1,4%. Ще краще показники у виробництві виробів з деревини, паперу та й поліграфії. У жовтні зростання 11,4%, а за 10 місяців – 4,3%.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5