Online трансляция

В Запорізькій області з початку карантину значно зросла кількість безробітних

8 мая 2020

Згідно з даними Запорізької обласної служби зайнятості, за карантинний період в області значно побільшало громадян без роботи

Читайте також: Кількість хворих на коронавірус в Україні перевищила 14 тисяч

З 12 березня та на кінець квітня статус безробітного отримали 9354 особи. Це у 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було зареєстровано 4202 безробітних. Серед осіб, які отримали статус безробітного в цей період, майже 42% втратили роботу під час карантину.

Особливо збільшилась реєстрація безробітних у квітні. У середньому по області щоденно статус безробітного отримували 393 особи, а у квітні минулого року було 120. Переважна більшість зареєстрованих безробітних – це колишні працівники сфери торгівлі та послуг.

Однак в службі зайнятості відмічають, що під час карантину стратегічно важливі підприємства продовжують свою роботу та потребують кадрів. За період карантину за сприяння служби було працевлаштовано 4261 людину, у тому числі 2731 в статусі безробітного.

На початок травня у базі центру зайнятості є 1375 вакансій. В Запоріжжі – 599 вакансій. Таким чином, на одне вільне робоче місце претендувало 18 безробітних осіб (у м. Запоріжжя – 13 безробітних).

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5