Online трансляция

В Запорізкій області створили нову громаду

5 августа 2019

У Запорізькій області створено Федорівську сільську об’єднану територіальну громаду. Рішення про об’єднання прийняли Федорівська та Новоселівська сільські ради, утворивши Федорівську сільську об’єднану територіальну громаду Пологівського району

Новостворена громада налічує 11 населених пунктів з населенням чисельністю 3 тис. 370 осіб, її площа складає 274,8 км кв.

Як повідомили в Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, наразі це  третя громада в Пологівському районі та п’ятдесят шоста територіальна громада в області.

Зі створенням Федорівської сільської об’єднаної територіальної громади площа покриття території Пологівського району об’єднаними громадами перевищила 50%.

Запорізька область упевнено заходиться у трійці лідерів загальнодержавного рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Про це свідчать дані моніторингу, проведеного Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

На сьогодні з 20 районів Запорізької області території чотирьох районів повністю покриті об’єднаними територіальними громадами: Великобілозерського, Оріхівського, Чернігівського та Більмацького, що є найвищим показником по Україні. Ще 11 районів області покриті громадами понад 50% території.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5