Online трансляция

В Запоріжжі відкрили великий сучасний шкільний стадіон

14 ноября 2017

Фізкультура та спорт з комфортом. Цими вихідними на базі школи №100 відкрився оновлений спортивний майданчик. Реконструкція стадіону та фізкультурного комплексу тривала декілька місяців. Оновлений майданчик оснащений футбольним полем, біговою доріжкою та турніками. Тепер там зможуть займатися не тільки школярі, а й усі жителі Дніпровського району

Ось так тепер будуть проходити уроки фізкультури у школі №100 у Дніпровському районі. Тут навчається більше тисячі дітей. Коли тепло, уроки щоденно проводяться на вулиці. Втім, за словами школярів, умов для повноцінних занять тут не було багато років.

З нагоди відкриття оновленого спортивного майданчика у школі відбулося справжнє свято. Присутні школярі, представники міської влади, жителі району та батьки. Відзначають, що тепер умови для занять спортом стануть більш комфортними та безпечними.

Цей шкільний стадіон став найбільшим з семи майданчиків, які будують за кошти міського бюджету. Його площа близько 5 тисяч квадратних метрів. Реконструкцію розпочали ще влітку. Зміни помітні одразу — тепер майданчик оснащений футбольним полем зі штучним покриттям, поліуретановими біговими доріжками для заняття легкою атлетикою, полем для ігрових видів спорту, турніками та тренажерами. Окрім цього, тут є стометрівка та смуга перешкод.

Привітати школярів з відкриттям нового спортивного майданчику приїхали і гравці муніципального футбольного клубу “Металург”. Професійні спортсмени відзначають, що тепер тут створені всі належні умови для занять спортом.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5