Online трансляция

В Запоріжжі розпочинається багатоденний міжнародний фестиваль «Акорди Хортиці»

22 марта 2019

Цими вихідними в Запоріжжі стартує Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці”. Захід проводиться вже 19 рік поспіль.

За роки існування участь у  фестивалі взяли понад 7 тисяч юних музикантів з різних куточків України, Австрії, Великобританії, Грузії, Китаю, Японії та ще десятка країн. Цього року в рамках відбіркових турів журі відібрало до конкурсних прослуховувань майже 900 ансамблів та солістів. Лише від конкурсантів, які планували виступити з Академічним симфонічним оркестром Запорізької філармонії, надійшло 118 заявок на участь у фестивалі. З них журі вимушені були залишити лише 22.

Конкурс триватиме протягом шести днів, стартує 24-го і завершиться 29 березня. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 25 березня о 18:00 у концертному залі імені Глінки. Паралельно із музичними “змаганнями” проходитимуть педагогічні конференції, майстер-класи та круглі столи за участю провідних світових музикантів, які будуть у журі конкурсу.

Читайте також: У Запоріжжі співами та виготовленням пташок із тіста закликали весну

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!