Online трансляция

В Запоріжжі поліцейські розшукують ґвалтівника: правоохоронці просять свідків відгукнутись

26 июня 2020

18 червня на території Комунарського району невідомий чоловік зґвалтував дівчину. Правоохоронці вважають, що злочинець у той день міг перебувати в розважальному закладі «Pool and Bеаch»

Читайте також: Україна встановила «рекорд» по захворюваності COVID-19

Поліція звертається до громадян, які того дня перебували у розважальному комплексі «Pool and Bеаch», розташованому по вулиці Набережна магістраль, 60б, надати зроблені в приміщенні та на прилеглій території фото та відеоматеріали, оскільки є підстави вважати, що зображена на фото особа перебувала у вказаному закладі, і могла потрапити в об’єктив камер.

Крім того, правоохоронці звертаються до водіїв транспортних засобів, які в період часу з 18:00 18 червня до 01:00 19 червня рухалися по Набережнiй Магiстралi, та з 21:40 18 червня до 02:00 19 червня рухалися по вул. Дослiдна Станцiя в напрямку траси «Харків-Сімферополь» повз поворот на селище міського типу Балабіно, надати записи з відеореєстраторів, фото та вiдеоматерiали, або iнформацiю про зазначену особу за телефонами 099-234-67-83 або «102». Анонімність гарантується.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5