Online трансляция

В Запоріжжі літня жінка опинилась у пастці власної квартири, впавши з інвалідного візку

9 декабря 2020

Цієї неділі в Запоріжжі з жінкою похилого віку, яка пересувається за допомогою інвалідного візка, стався інцидент. На місці були патрульні, лікарі та працівники «Кобри»

Читайте також: Більше восьми сотень запоріжців за добу захворіли COVID-19

6 грудня до правоохоронців звернувся чоловік з повідомленням про те, що його сусідка з обмеженими можливостями просить про допомогу за зачиненими дверима своєї квартири.

Прибувши, інспектори з’ясували, що за дверима 86-річна жінка, яка пересувається виключно за допомогою інвалідного візка. Поліцейським вдалося встановити контакт з Антоніною Григоріївною, яка пояснила, що впала з візка та не може відчинити вхідні двері, а на кухні увімкнений газ.

Патрульні одразу викликали на місце медичну бригаду та спецпідрозділ “Кобра”. Оперативно на місце прибули відповідні служби та зробили свою роботу, а за цей час інспектори дізналися, що у бабусі є син, відшукали його номер телефону та повідомили про інцидент. Чоловік невдовзі приїхав на поміч. На щастя, Антоніна Григорівна відбулася переляком та більше її здоров’ю нічого не загрожувало.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5