Online трансляция

В Запоріжжі до відкриття готують два оригінальних музеї

16 июня 2020

На сторінці, присвяченій культурному життю Запоріжжя, розповіли про майбутнє відкриття двох музеїв, які точно прийдуться до душі запоріжцям та гостям міста

Читайте також: В Комунарському районі Запоріжжя з’являться нові провулки

Перший — це музей спеціального транспорту. Більше ста одиниць ретро-автівок, приватний парк, сцена для проведення музичних виступів – так за задумом виглядатиме новий проект, що зараз розбудовується по вулиці Штабній на місці колишнього зеленого господарства “Дніпроспецсталі”.

Вже зараз у музеї просто неба представлені понад 100 рідкісні авто, серед яких, — унікальний автобус французького виробництва, “ялтинський” тролейбус, чия історія придбання дістала широке висвітлення у національних ЗМІ. Формат та експозиція музею не повторюватимуть існуючі зібрання ретро-автомобілів.

Керівник проєкту «Бухта Радості» планує остаточно облаштувати парк та відкрити музей у 2021 році, саме тоді “Бухту Радості” буде офіційно представлено запоріжцям.

Другий — це музей історії архітектури, який невдовзі з’явиться у Запоріжжі. На сьогодні монтується перша черга музею, куди входитимуть експозиції, присвячені Старому Олександрівську та селищам менонітів. Музей стане частиною історико-культурної інфраструктури, яка дасть можливість осягнути етапи розвитку міста та його досягнення. Це буде перший муніципальний музей, який увійде до туристичної інфраструктури Запоріжжя.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5