Online трансляция

В Україні збираються визнати поняття «акустичне насильство» та розпочату боротьбу з ним

18 июня 2020

У Верховній Раді України збираються розглядати законопроект про «акустичне насильство». Ним хочуть заборонити трансляцію будь-яких звуків у салонах громадського транспорту і таксі.

У законопроекті пропонується ввести заборону на трансляцію фільмів чи подібних продуктів у автобусах, прослуховування музики чи радіо у салонах автобусів, маршруток. Транслювати у рейсових автобусах фільми чи включати на весь салон музику можна буде лише за тієї умови, якщо жоден з пасажирів не буде проти такого звукового супроводу своєї поїздки. Єдине, що можна буде транслювати на увесь салон транспортного засобу – інформація, що стосується поїздки.

Цей же законопроект стосуватиметься і таксі. Водій авто зможе слухати у салоні музику лише тоді, коли пасажир, якого він перевозить, буде не проти.

Подібну ініціативу, про заборону «загального» прослуховування музики чи «перегляду» фільмів, висловлювали мешканці різних населених пунктів вже давно. Подекуди навіть реєстрували відповідні петиції. Зараз же під текстом цілого законопроекту підписалися 15 народних депутатів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5