Online трансляция

В Україні заборонили продаж пластикових пакетів

1 июня 2021

Верховна Рада України прийняла у другому читанні закон про заборону продажу та розповсюдження пластикових пакетів. Компаніям дадуть менше року на адаптацію.

Як пише «Економічна правда», під час засідання 1 червня ВРУ підтримала у другому читанні законопроєкт  №2051-1 «про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Документом забороняється розповсюдження пакетів у магазинах, місцях роздрібної торгівлі, громадського харчування. Заборона стосуватиметься пластиковий та тонких пластикових  та оксорозкладних пластикових пакетів.

Виключенням стануть лише біорозкладні пакети, і такі, товщина пластику в яких менш ніж 15 мікрон. Їх все ще можна буде застосовувати для пакування м’яса, риби, сипучих продуктів.

Компаніям та підприємствам дали 9 місяців на те, що адаптувати свою роботу та формати пакування товарів відповідно до прийнятого закону. А ті, хто не впорається та буде порушувати закон, вимушені будуть сплатити штраф у розмірі від 1700 до 8500 грн в залежності від «частоти» порушень.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5