Online трансляция

В Україні вже цього тижня відкриють залізничне сполучення

26 мая 2020

Залізничне сполучення в Україні запустять раніше, ніж анонсував Кабінет міністрів. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в програмі «Сніданок з 1+1»

Читайте також: Україна веде переговори з Туреччиною про відновлення туристичних подорожей та авіасполучення

Також міністр повідомив, що вже в цю середу або з четверга з’являться в продажу залізничні квитки, ціни на які не підніматимуть. Втім, вони все одно вони здорожчають. Справа у тому, що починається літня пора. У цей час підвищений попит на квитки і, як і кожного року, від червня і аж до 31 серпня квитки продають за підвищеним коефіцієнтом — плюс 7%.

Запустять всі типи поїздів. Першими поїдуть приміські електрички, потім поїзди далекого прямування — швидкісні експреси і нічні поїзди. Вони курсуватимуть насамперед на південь країни, але також поїзди поїдуть за кордон.

Втім, в областях, де епідеміологічна ситуація не дозволяє запуск транспорту, потяги не їздитимуть.

«Робити висадку можна, а підбирати пасажирів — з логіки прийнятих рішень воно буде не раціональним і наражатиме на небезпеку інших пасажирів. Треба пам’ятати, що транспорт — це не тільки підвищення мобільності, але і розповсюдження хвороби», — наголосив міністр інфраструктури Криклій.

Під час посадки у вагон буде температурний скринінг. Без маски в поїзд не пускатимуть. Також введено новації в купейних і плацкартних вагонах: якщо їдуть пасажири з однієї сім’ї, то їх на сусідніх полицях будуть розміщувати без всіляких обмежень.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5