Online трансляция

В Україні можуть посилити відповідальність за порушення протиепідеміологічних норм

17 июня 2020

На засідання Верховної Ради України винесуть питання про посилення відповідальності за порушення заходів, спрямованих на боротьбу з розповсюдженням covid-19. Більш жорстко будуть карати за нехтування масками.

Як повідомляють у прес-службі Кабміну, наразі уряд може переглянути правила носіння масок на вулицях, але люди нехтують ними і у закритих приміщеннях та громадському транспорті. І саме за це нехтування можуть посилити відповідальність.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що пом’якшення карантину люди сприймають як його повне скасування, а це призводить до різкого підвищення кількості хворих. І більш жорстоке покарання за таке ставлення до адаптивного карантину, на думку прем’єра, може допомогти врегулювати ситуацію.

Нагадаємо, сьогодні Україна встановила черговий антирекорд з кількості нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За добу підтверджені 758 нових випадків ураження. Загалом станом на ранок 17 червня в Україні вже більше 33 тисяч випадків захворювання.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5