Online трансляция

В Оріхові після 30 років очікування вирішили проблему з питною водою

26 июня 2019

Жителі частини Оріхова тривалий час потерпали від проблем із водою: мало того, що неякісна, технічна, ще й з постачанням були перебої. З року в рік писали листи у облдержадміністрацію, втім безрезультатно. Два місяці тому звернулись по допомогу до міського голови Дніпрорудного Юрія Коробова. Спільними зусиллями проблему вирішили.

Тисячне населення південно-західної частини Оріхова 30 років забезпечувала водою так звана шоста міська свердловина. Місцеві кажуть, що вода з глибини 90 метрів була неякісною. Кілька років тому її постачання взагалі зупинилось, адже вийшли з ладу фільтри.

Міський голова Дніпрорудного Юрій Коробов посприяв тому, аби з обласного бюджету виділили 1 млн 300 тисяч гривень на будівництво нової свердловини. Бурити нову свердловину почали у середині травня. Зараз вона вже працює, і замість каламутної технічної води тепер у домівках жителів питна вода із артезіанської свердловини.

Юрій Коробов відзначив, що міста-сусіди мають допомагати одне одному розвиватись та покращувати умови життя людей. У подальшому, запевнив Юрій Коробов, співпраця між населеними пунктами продовжиться.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5