Online трансляция

В одному з районів Запоріжжя оновлюють дорожні знаки: витратять близько 300 тисяч гривень

3 сентября 2021

Задля безпеки руху запорізькими дорогами в обласному центрі замінюють новими старі дорожні знаки, які вийшли з ладу. Вже замінили понад 20 знаків в Олександрівському районі міста.

Зокрема 2 вересня на перехресті вулиць Базарної та Святого Миколая замінили знак «Рух заборонено». Конструкція зазнала впливу часу, фарба вигоріла на сонці, тому водіям було складно помітити знак на дорозі.

Як зазначає пресслужба Запорізької міськради, загалом запланована заміна понад 100 об’єктів. Для цього з міського бюджету виділені близько 300 тисяч гривень.

«Щороку фахівці районної адміністрації спільно з працівниками поліції обстежують район та складають орієнтовний перелік місць, де необхідно оновити попереджувальні конструкції. Потім, у межах бюджетного фінансування, проводиться заміна», — зазначив голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

Читайте також: у Запоріжжі водій однієї з маршруток міста під час руху грав у ігри на телефоні. Цей випадок зафільмували пасажири.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5