Online трансляция

В мережі з’явився документальний фільм запорізької журналістки «На краю миру. Листи з фронту»

27 сентября 2017

Україна. 2017-й рік. Бої тривають. «Гарячі точки» АТО — очима дітей. Як справлятися зі страхами, перебуваючи в небезпечній зоні, при цьому підтримувати рідних і не падати духом? Про це розповіли маленькі жителі Донбасу. Свої переживання та дитячі надії — виклали листах. Послання — до всіх, хто знаходиться по той бік екрану. До всіх, хто дивиться цей фільм.

Вони хочуть, щоб про них знали. І ніхто не забував, що в нашій країні тривають запеклі бої. Вони хочуть, щоб їх почули. І нікому не бажають таке випробувати на собі. «Гарячі точки» АТО — очима дітей.

Послання — не адресні, а до всіх, хто знаходиться по той бік екрану. До всіх, хто буде дивитися цей фільм.

«Листи з фронту» — прем’єра документального фільму відбулася 25 вересня на TV5. Сьогодні відео було опубліковано на YouTube.

Перший фільм з циклу «На краю МИРУ» називається “Авдіївка”. Обличчя війни: коли біда прийшла в їх оселю, а небезпека стоїть на порозі… Коли під ногами тремтить земля, але ніхто не відступає… Коли в мертвій зоні не втрачають надії. Хронологія подій в епіцентрі обстрілів очами заручників обставин та українських захисників”.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5