Online трансляция

В мережі активізувалися сезонні шахраї: як не зіпсувати собі відпочинок

10 июня 2019

Туристичний сезон не встиг в повній мірі розпочатися, як вже з’явилися його перші «жертви». У мережі жаліються на шахраїв, що ошукують довірливих відпочивальників, здаючи їм «неіснуюче» житло.

У пабліках та спільнотах в соціальних мережах вже можна побачити безліч дописів де люди діляться своїм невдалим досвідом бронювання житла через Інтернет. Начебто домовившись із володарями житла, ті просять одразу ж сплатити за проживання, переводом на банківську картку. Не замислюючись про наслідки, відпочивальники переводять гроші, а їх «орендар» зникає зі зв’язку. Комусь вдається обходитись кількома сотнями гривень, а дехто так віддає тисячі.

Частіш за все такі люди не мають ніякого житла у курортних зонах, та й в принципі живуть далеко від моря. Через те, що все робиться в режимі онлайн, та на власні очі побачити житло не виходить рівно до того моменту, як людина не прибуває на відпочинок, буває й так, що здають житло таке, що кардинально відрізняється від обіцяного.

Врятуватись від «сезонних» шахраїв можна. Перш за все – пам’ятайте, що ви не повинні платити за житло рівно до того часу, як не прибудете на місце та не подивитесь на заброньований вами варіант. За передплатою чесні орендарі, які займаються курортним житлом, не працюють. Крім того, будьте уважними та пильними ще на стадії пошуку. Намагайтеся самостійно перевіряти телефоні номери, адреси, мапи. А також – звертайте увагу на відгуки.

Бережіть себе, свої гаманець та відпустку.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5