Online трансляция

В Мелітополі СБУ «накрила» нелегальну АЗС з багатомільйонним обігом грошей

2 марта 2020

Власник мережі автомийок із Мелітополя організував незаконний бізнес, в якому «крутилося» близько 12 мільйонів гривень на місяць, повідомляє прес-центр СБУ

Читайте також: Запоріжців просять здати кров для пари, яка постраждала у страшній ДТП коло Хортиці

Заправку, що діяла із грубим порушенням правил безпеки та без відповідних дозвільних документів, він облаштував на території власного домогосподарства.

Крім того, чоловік збував контрафакт на території району через обладнану в мікроавтобусі пересувну АЗС. Реалізація пального відбувалася в обхід податкового законодавства та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевим бюджетом.

Під час слідчих дій за місцем розташування незаконної стаціонарної та мобільної АЗС правоохоронці виявили майже 10 тонн пального сумнівної якості і технологічне обладнання на більше ніж мільйон гривень.

У межах відкритого кримінального провадження на вилучене майно та контрафактне пальне накладено арешт. Незаконну АЗС демонтовано. Тривають слідчі дії. Встановлюються джерела походження контрафактного пального та інші особи, причетні до протиправної діяльності.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5