Online трансляция

УПЦ та благодійний фонд привітали запорізьких медиків з професійним святом

22 июня 2020

На честь дня медичного працівника, котрий Україна відзначає 21 червня, у Запорізькому Свято-Покровському храмі провели молебень за здоров’я та благополуччя медиків.

У своє професійне свято працівники медзакладів отримали привітання та подарунок від Української Православної Церкви та Фонду Вадима Новинського. Ікону Божої Матері лікарям вручив митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука. До Свято-Покровського храму приїхали працівники Дніпрорудненської міської лікарні, що борються із коронавірусною інфекцією. Цей медичний заклад став одним із базових у області, адже допомагає пацієнтам із Василівського, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського, Михайлівського районів та Енергодару.

Допомогу Дніпрорудненській міській лікарні в боротьбі з коронавірусом надав Фонд Вадима Новинського а також бізнеси Смарт-Холдингу і Групи Метінвест. Також Фонд виділить по 100 тис. грн сім’ям кожного з 43 українських медиків, які померли внаслідок захворювання Covid-19. Обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом  в боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5