Online трансляция

Україна туристична: місто Вилкове, Одеська область

12 июня 2019

Замість авто – човни, а риба – у складі майже кожної страви. Жителі міста Вилкове, що в Одеській області, мають особливе життя, адже воно тісно пов’язане із водою. Чи зможуть ведучі програми ВелоТревел стати своїми серед жителів Вилкового, дізнаєтесь прямо зараз!

Підпишіться на YouTube-канал TV5, увімкніть сповіщення про нові відео та діліться своїми думками щодо тем, які висвітлюються на каналі!

Україна може пишатися власною Венецією – містом Вилкове, що розташоване в Одеській області. 45 відсотків поселення розташоване на воді. То як вода вплинула на життя людей? І чи вдалося їм приборкати цю стихію? Ведучі програми ВелоТревел шукали відповіді на ці питання.

Спочатку містечко стояло практично на самому березі моря. Уявляєте, все те, що прибивалося до берега – мул, пісок, земля, очерет – утворило в дельті Дунаю майже 19 кілометрів суші. Поставте галочку у блокноті з українськими досягненнями – це єдине місце в Європі, де йде утворення нової суші. Це дуже круто! Це крайній населений пункт на узбережжі Дунаю, далі ріка впадає в Чорне море. Дунай розділяється на кілька рукавів, з яких утворюються вила. Логічно, що звідси і походить сучасна назва міста. Вилкове відоме також як «Українська Венеція» завдяки численним каналам, проритим вздовж вулиць. Стара частина міста розташована буквально на воді. Як думаєте, чи всі липовани або вилковці вміють плавати?

Дивіться також: Євген Синельников: «Україна ще не зовсім туристично налаштована«

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5