Online трансляция

Україна попри заяви популістів, триматиме курс на реформи

25 января 2019

На міжнародному форумі у Давосі бізнесмени і політичні лідери з усього світу говорили про найближче майбутнє України, нові виклики і шляхи до економічних перемог.

Президент переконує: попри заяви популістів, триматиме курс на реформи. За два дні у Швейцарії Президент встиг зустрітися з керівництвом Китаю, Німеччини, Бразилії, Польщі, Швейцарії, Іспанії, Хорватії, Литви, Бельгії, Вірменії та ще з десятком очільників впливових міжнародних організацій. Голова держави каже — весь світ підтримує Україну і розуміє, що агресія проти неї — виклик для всіх.

Україна погодиться на мир, оснований лише на національних інтересах і міжнародному праві, підкреслив Петро Порошенко. Підсумок цьогорічного форуму для України — норвежці, французи та ЄБРР вирішили вкластися в крупний енергетичний проект, і ще низка інвесторів направили свої кошти в спеціальний інвестиційний фонд. зараз в ньому вже понад двісті мільйонів доларів. Ці гроші підуть на реалізацію економічних проектів.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!