Online трансляция

Українські зірки стали фотогероями календаря заради допомоги дітям

10 июня 2020

На сторінках календаря  14 українських зірок позують в яскравих образах  із мрій свого дитинства.  Ініціатором проекту виступив Фонд «Серце до серця». Його створили для того, аби допомогти дітям з вадами серця і зібрати кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання у дитячі лікарні України, привернути увагу до проблем охорони здоров’я малюків, їх лікування та порятунку.

У проекті «Усі ми трішки діти» взяли участь Ірма Вітовська, Олександр Положинський, Віктор Винник, Тарас Тополя, Меловін, Олег Скрипка, Pianoбой, Соломія Вітвіцька, Alyona Alyona, Ірина Федишин, ТНМК, Павло Зібров  та Юлік.

«Фотопроєкт – це спроба  через художнє фото показати, що незалежно від віку, професії чи рівня популярності, у кожному з нас живе дитина. Весела і безтурботна, щаслива і наївна, щедра і безкінечно добра. Саме та, яка радіє дрібницям, мріє про подвиги і нічого не боїться», — розповідають у Фонді.

Читайте також: Легендарні історії: як батько Зіброва заколов фінкою ведмедя

Організатори повідомляють, що календар задумано, як подарунок тим, хто робить благодійні внески на закупівлю кардіореанімаційного медичного обладнання у дитячі лікарні країни. З умовами отримання подарунку можна ознайомитись на офіційному сайті Фонду sercedoserca.com.ua, у розділі  «Сердечна крамниця».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5