Online трансляция

Українські школярі сидять над зошитами по 10 годин на добу

14 мая 2021

Учні 5-9 класів у середньому проводять у сидячому положенні 10 годин на добу, без урахування часу на сон. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Загрозлива тенденція щодо зниження фізичної активності у нас є серед дітей і підлітків. За наявними у нас даними, учні 5-9 класів, не враховуючи нічний сон, 10 годин на добу проводять у сидячому положенні. Малорухливий спосіб життя, який провокується технологічним розвитком, призводить до значного зростання кількості неінфекційних хвороб», — зазначив Віктор Ляшко.

За словами заступника міністра, до початку 2020 року рівень фізичної активності в нашій країні увійшов до найвищих показників у Європейському регіоні Всесвітньої організації охорони здоров’я. Лише 10% українців не дотримувались рекомендації ВООЗ щодо принаймні 150 хвилин фізичної активності середньої інтенсивності щотижня.

«Нещодавня публікація наукового дослідження в британському журналі спортивної медицини говорить про доведений факт, що фізична активність знижує ймовірність перенести COVID-19 в тяжкій формі. 150 хвилин на тиждень фізкультури з високою ймовірністю поможуть уникнути несприятливих наслідків після ковіду», — додав головний санітарний лікар.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5