Online трансляция

Українські науковці, лікарі та винахідники об’єдналися для боротьби з коронавірусом

14 апреля 2020

Українські розробники та інженери єднаються проти коронавірусу. Відтепер долучитися до ініціативи може будь-хто, у кого є 3D-принтер, машинка для шиття або просто бажання допомагати українським медикам.

Об’єднати інженерів, лікарів та тих, хто має можливість і бажання виготовляти необхідні для медичної системи товари, вирішили українські розробники. У підсумку — розгорнули у мережі цілу платформу Yak.Today. Відвідавши сайт інженер може розмістити на ньому власні напрацювання, а лікар – окреслити свої потреби. Далі за справу беруться волонтери, які і займаються виробництвом за наданими інструкціями та кресленнями. При цьому кожна з доданих до платформи інструкцій проходить погодження з лікарями. Так автори платформи намагаються уникнути потенційно небезпечних розробок.

Наразі команда розробників працює над популяризацією платформи, аби об’єднати якомога більше лікарів, інженерів та волонтерів. Шукають партнерів і у Запорізькій області. Тож якщо ви маєте можливість і бажання – відвідайте сайт проекту та дізнайтеся, як долучитися до ініціативи.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5