Online трансляция

У Запроріжжі спаплюжили фасад ще одного історичного будинку

22 сентября 2020

У Запоріжжі на проспекті Металургів мешканці зіпсували фасад будинку, який є культурною спадщиною. На винних склали адміністративний протокол.

Міська інспекція з благоустрою виявила, що мешканці будинку №8 самовільно вирішили утеплити свої квартири. В результаті зовнішній вигляд будівлі був зіпсований.

Виявилося, що цей будинок по проспекту Металургів знаходиться в історичному ареалі «Соціалістичне Запоріжжя», тому їм не можна було самовільно проводити ремонт або роботи, які могли б вплинути на його первісний вигляд.

Інспекція з благоустрою спільно з відділом охорони культурної спадщини буде працювати над вирішенням цієї проблеми.

У мережі з цього приводу намагалися підняти «бунт». Користувачі нарікали на те що, до мешканців, які є платниками податків, приходять ті, хто на ці податки утримується – представники бюджетних установ, та накладають на «простих людей» штрафи. Але краєзнавець Роман Акбаш справедливо відзначив, що саме такі люди першими починають жалітися, коли будинки, на які наліплені величезні безглузді балкони та десятки кілограмів матеріалів для утеплення, починають тріщати по швах та буквально розсипатися на шматки.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5