Online трансляция

У Запорізькій області висаджують новий ліс

31 октября 2019

Цього разу висадку дерев провели у Оріхівському районі. Лісники кажуть, що за останні два роки на території області з*явилось понад тисячу гектарів нових лісових насаджень. Це важливо для нашого краю, адже дерева захищають ґрунти від повітряної та водної ерозії, а також – сприяють поліпшенню екологічної ситуації.

Кількість саджанців тут і справді важко порахувати. В наявності дерева та кущі які найкраще підходять для балкової місцевості. Допомагати лісникам прийшли і місцеві школярі з Преображенського навчально-виховного комплексу. Попри канікули, акцію з висадки дерев діти пропускати не захотіли і долучилися до появи нової лісової ділянки неподалік свого села.

Лісові території Оріхівського району входять до структури державного підприємства “Пологівське лісомисливське господарство”. Загалом, у своєму підпорядкуванні воно має 7 районів області. Загальна площа висадки нового лісу тут цьогоріч склала більше 120 гектарів. Останні два роки кажуть лісники процес висадки нових дерев активізувався, завдяки виділенню коштів з обласного бюджету.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5