Online трансляция

У запорізькій багатоповерхівці затоплений підвал і тріщини на стінах

7 октября 2018

З такою проблемою вже кілька років живуть мешканці одного з будинків по вулиці Гоголя. Прориви труб вже стали звичним ділом, а шум насосу, що відкачує воду – лунає на подвір’ї чи не кожного тижня.

Будинок по вулиці Гоголя був зведений 34 роки тому. Останнім часом його мешканці потерпають від постійних проблем з водопостачанням. Зі своїми скаргами по кілька разів на місяць звертаються до керуючої компанії – «Наше місто».

Підвал розташований під четвертим та п’ятим під’їздами. На очах з проржавілої металевої труби виривається вода. За словами мешканців, в окремих місцях рівень води сягає метру. Екстрений локальний ремонт усуває протікання не надовго, тож будинок потребує проведення серйозних робіт. За роки підтікань на стінах будинку з’явилися досить великі тріщини.

Та це і не єдина проблема, з якою мешканцям довелося боротися. Металеві двері у підвалі встановили лише цього року. Раніше тут збиралися безхатченки. У приміщеннях з’явилися купи сміття, і як наслідок – комахи та щури. Люди залишили дві заявки з проханням прибрати сміття та провести дезінфекцію.

До того ж, протягом двох місяців у квартирах немає гарячої води. Та знайти вирішення проблеми комунальники не можуть.

З цього приводу підприємство «Наше місто» навіть зібрало спеціальну комісію. Фахівці дослідили стан котельної та спробували виявити місця розривів у трубах.

Тож вирішення цієї проблеми полягає у порозумінні між мешканцями будинку та підприємством «Наше місто». А найближчим часом за адресою має виїхати бригада муніципальної аварійної служби і усунути протікання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5